Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!

Hizmetler

Sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Sunset Stüdio, kadınları bir araya getirerek, sporun ve sağlıklı yaşamın keyfini çıkarmalarına olanak tanıyor. 23 Ekim 2023 tarihinden itibaren başlayan bu özel serüvene katılmak ve kadınların sağlıklı yaşam yolculuğuna ortak olmak için sizi Sunset Stüdio'ya davet ediyoruz.

Grup Dersleri: Pilates, Zumba, Yoga, Crunch, Spinning, Kickboks, Total Body ve daha fazlası. Sunset Stüdio'da kadınlar, uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen çeşitli grup dersleriyle enerji dolu anlar yaşayacaklar.

Özel Dersler: Kickboks, Fitness, Reformer Pilates... Sunset Stüdio, bireysel ihtiyaçları ön planda tutan özel dersleriyle kadınlara kişiselleştirilmiş bir antrenman deneyimi sunuyor. Alanında uzman antrenörler eşliğinde, her kadının hedeflerine yönelik olarak tasarlanan özel dersler, güçlenmeyi, forma girmeyi ve en iyi versiyonlarına ulaşmayı hedefliyor.

ZUMBA

Egzersiz hareketleri ve dansı harmanlayan eğlenceli bir aktivite olan zumba, yüksek kalori yakılmasını sağlayarak kilo vermeyi destekler. Özellikle bel, basen, karın ve kalça bölgesindeki yağların eritilmesine yardımcı olur.

PİLATES

Pilatesin faydaları merkez bölgesinin kuvvetlenmesi ve esneklikten ibaret değildir. Tüm vücudu çalıştıran bu sporu düzenli olarak yapmak sırt ağrısını azaltır, kemik yoğunluğunu artırır ve kalp sağlığını destekler.

TOTAL BODY

Total Body ortalama 15 ile 30 dakika arasında yapılan, vücuttaki tüm kasların bu süre içerisinde çalışmasını sağlayan bir antrenman türüdür. Antrenman süresince kalori yakımı en üst seviyeye çıkar ve tüm kaslar çalıştırılır.

SPİNNİNG

Sabit bir bisiklet üzerinde konumlanma şeklinin zaman zaman değişmesi ve pedal çevirme sürecine üst bedeni çalıştıran bazı hareketlerin de eklenmesiyle ilerliyor. Kalbi güçlendirmektedir. Zindelik verir. Vücut kondisyonunu arttırır, dolaşım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.

REFORMER PİLATES

Omurga problemlerini azaltır ve iyileştirir. Esneklik kazandırır. Pelvik taban kaslarını güçlendirir. Vücudu sıkılaştırır, şekillendirir. Kas yoğunluğunu artırır. Hareket kabiliyetini arttırır. Omuz, sırt ağrısı, bel ağrısı problemlerine karşı önleyici tedavi niteliğindedir.

CRUNCH

Sıkı bir karına sahip olmaya yardımcıdır, karın bölgesinde biriken yağların kasa dönüşmesini sağlar, direkt olarak kasları çalıştıran en etkili hareketlerdendir, fit bir görünüm için oldukça faydalıdır.

YOGA

Eski bir gelenek olan yoga pratiği birçok zihinsel ve fiziksel fayda sağlar. Kasları güçlendirir, solunum sistemini ve kalp sağlığı destekler, bağımlılık tedavisine yardımcı olur, stres, kaygı, depresyon ve kronik ağrıları azaltır, uyku düzenlerini iyileştirir, yaşam kalitesini arttırır

KİCK BOKS

İçinde barındırdığı core egzersizleriyle bel bölgenizi şekillendirecek, kum torbasına attığınız her tekmede daha sıkı bacaklara sahip olmanızı sağlayacak kick boks, postürünüzde de gözle görülür değişiklikler olmasına yol açıyor.

KİDS CLUB

Üyelerimiz sporunu yaparken, 4/8 yaş arası minik misafirlerimizin eğitmen eşliğinde keyifli zamanlar geçirilmesi sağlanmaktadır.

BİZE KATIL

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00